Home

Unia Europejska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Czy UE dała akurat naszym rolnikom wiele dobrego? Ci farmerzy, którzy tak jakby zatrzymali się jeszcze w PRL-u zapewne uważają, że owa organizacja to wielkie zło. Jednak ten rolnik, który niejako jest nowoczesny, ogólnie stara się iść do przodu, z pewnością może docenić bardzo duże walory Unii Europejskiej.
własny biznes
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo młodych Polaków pragnie uruchomić swoją działalność. Nie pragną oni pracować w korporacjach, w jakich w żadnym wypadku nie osiągną oczekiwanego sukcesu zawodowego. W chwili obecnej najpopularniejszy jest z całą pewnością e-handel i to właśnie tym tematem ciekawi się najwięcej osób, które pragną rozkręcić swój biznes.
flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz założyć własną firmę? Masz wspaniały pomysł na osobistą działalność i marzy Ci się prowadzenie swojego przedsiębiorstwa? To wszystko niewątpliwie może wyglądać niesłychanie cudownie, niemniej jednak multum osób, które ma projekt na biznes i chce założyć własną firmę boryka się dziś z jednym, istotnym kłopotem, mianowicie brakiem pieniędzy.
Ogrodowy plac zabaw
Autor: Rubber Mulch
Źródło: http://www.flickr.com
Place zabaw dla dzieci spełniają restrykcyjne oczekiwania rynkowe oraz posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wtedy zagwarantowane jest, że elementy i wszystkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród takich miejsc rozrywki. Elementy wykonane zostały z materiałów szczególnie wysokiej jakości.