Home

gleby

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ekologiczne szamba
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo wielkiej poprawy warunków życia, duże ceny, które trzeba zapłacić wszystkim obywatelom, powodują, iż człowiek zastanawia się jak przyoszczędzić choć odrobinę na koniec miesiąca. Stąd powstają niesamowite, nowatorskie projekty i finalnie produkty.
odpady
Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym domu i mieszkaniu produkuje się sporo ścieków i odpadków, z jakimi trzeba coś będzie zrobić. Regulacje prawne, jakie od niedawna zostały wprowadzone, bardzo szczegółowo wyznaczają zasady postępowania z nimi, a wszystko w trosce o to, żeby jak najlepiej chronić środowisko. Jeszcze całkiem niedawno w niejednym domu powszechne było wylewanie ścieków do okolicznych rzek czy rowów, i ludzie uznawali tego typu sytuację za całkowicie normalną. Jednak obecnie za tego typu działania grożą poważne konsekwencje, ale też i sposobów na pozbycie się ścieków będzie sporo więcej. Najlepszą sytuację mają osoby, które mają swój dom na terenach z kanalizacją. Wówczas zwyczajnie wystarczy się do niej podłączyć i sprawa jest załatwiona, później trzeba tylko regularnie płacić rachunki. Jeśli kanalizacja nie jest obecna, to też będzie parę możliwości.
ziemia
Autor: Dimitris Siskopoulos
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wybranie dobrych sposobów do wykonywania badań licznych gruntów nie bywa zwyczajowo sprawą prostą. Aby perfekcyjnie przepadać grunty potrzeba znać się odrobinkę na maszynach użytecznych podczas ich sondowania.