Home

gleby

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ekologiczne szamba
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo sporej polepszenia warunków egzystencji, duże kwoty, które przychodzi zapłacić każdemu obywatelowi, sprawiają, że człowiek zastanawia się jak przyoszczędzić choć odrobinę na koniec miesiąca. Stąd powstają znakomite, innowacyjne projekty i na samym końcu produkty.
odpady
Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym mieszkaniu i domu wytwarza się pewną ilość odpadków i ścieków, z jakimi trzeba coś będzie zrobić. Regulacje prawne, jakie od niedawna zostały wprowadzone, dość rygorystycznie wyznaczają zasady postępowania z nimi, a wszystko w trosce o to, żeby w jak najlepszym stopniu chronić przyrodę. Jeszcze całkiem niedawno w wielu domach powszechne było pozbywanie się ścieków do pobliskiej rzeki czy rowu, i właściciele uznawali tego typu sytuację za zupełnie normalną. Jednak obecnie za takie postępowanie grożą poważne konsekwencje, ale też i sposobów na odprowadzenie ścieków będzie dużo więcej. Najlepiej będą mieć osoby, jakie mieszkają na terenach z kanalizacją. Wówczas po prostu wystarczy się do niej podłączyć i sprawa jest załatwiona, później wystarczy tylko regularnie płacić rachunki. Jeżeli kanalizacji nie będzie, to też będzie parę opcji.
ziemia
Autor: Dimitris Siskopoulos
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku wybranie niesamowitych metod do wykonywania badań różnych gruntów nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. Aby najpewniej przepadać grunty trzeba znać się odrobinę na urządzeniach przydatnych w okresie ich sondowania.