Czy zaznaczymy gdzie odbywają się z lean management szkolenia?

Czy zaznaczymy co ma szansę wpłynąć na odpowiednie funkcjonowanie naszej firmy. To jak będzie działała nasza firma, w znacznej mierze będzie zależało od tego, w jaki sposób będzie ona kierowana i jacy ludzie będą dla niej pracować. Przez to należy co jakiś czas sprawdzać, czy w pobliżu siedziby naszego zakładu nie okazują się być przygotowywane jakieś fajne kursy, na które mogliby się wybrać jej podwładni.

Continue reading

Jakiego rodzaju kłopoty i problemy mogą mieć działy księgowości i kadr w firmach z powodu szybko zmieniających się przepisów

Prowadząc sprawy księgowe i kadrowe w firmie należy pamiętać o wielu istotnych sprawach. Niestety przepisy w naszym kraju są trudne i skomplikowane, co potwierdzi każdy, kto kiedykolwiek miał konieczność wyjaśnienia jakiś spraw w takim obszarze. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że bardzo często się szybko zmieniają, więc trzeba cały czas śledzić, co też nasi rządzący wymyślą. A wymyślić potrafią sporo, nie ma praktycznie miesiąca aby coś się w jakimś obszarze nie zmieniało.

Continue reading

Jak wyszukać prace marzeń? Czy jest to tak naprawdę realne? Jeśli tak, to jak najkorzystniej szukać?

Dużo ludzi, którzy szukają pracy rozsyła swoje listy motywacyjne i CV tam gdzie popadnie. Jednak mimo dobrych kwalifikacji dość często nie dostają nawet odpowiedzi. Jest bardzo dużo poradników i kursów odnoszących się na przykład skutecznego pisania CV, lecz tak naprawdę pracodawcę mało ciekawią te dokumenty. Są one tylko wstępnym zapoznaniem się z być może przyszłym pracownikiem.

Continue reading

Tajemniczy kontroler – patent na podwyższenie jakości obsługi

Jednym z najłatwiejszych, najszybszych i najtańszych sposobów sprawdzenia jakości produktów i usług jest zatrudnienie specjalnego pracownika, który przeprowadzi badania. Oczywiście, przeprowadzi te badania w absolutnej tajemnicy. Tajemniczy klient, bo o nim mowa, ma zweryfikować i zrecenzować jakość obsługi klienta w danej placówce.

Continue reading

Jak dobrać strój roboczy? O czym niezbędnie trzeba pamiętać? Jakie są najbardziej istotne elementy takiego stroju?

W czasie wybierania odzieży roboczej trzeba zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Dzięki temu jesteśmy w stanie oczekiwać, iż ubiór będzie pełnił swoją rolę na każdym poziomie. Pracownik, który ma dobry strój roboczy jest bardziej pracowity, zyskuje na tym całe przedsiębiorstwo.

Continue reading