Przesyłki szybkie – jak dbać, by zarówno cena była nieduża, a i standard usług wysoki

Przesyłki kurierskie ogarnęły świat. Obecnie, gdy wszystko ma być dosłane na już, nadal są rzeczy, które muszą być doręczone do adresata fizycznie. Jednak często jest on nie w sąsiednim biurze, lecz na drugim końcu globu. I mimo iż nie mamy takiej świadomości, przesyłki cargo stanowią obecnie większy fragment frachtów lotniczych i morskich niż podróże rekreacyjne i biznesowe.

Przeprowadzanie się do Wrocławia – a więc, czy należy wynająć firmę do przeprowadzek, czy być może nie

Poszukujesz wspaniałego miejsca, wewnątrz którym to chcesz zacząć wszystko od nowa? Marzy Tobie się nowiutki start, gdzie nikt Cibie nie zna? Może zaproponować tobie miasto Wrocław! Jeśli chcesz się czegoś o nim dowiedzieć, więc zapraszamy do naszego własnego felietonu!

1 procent podatku z pit 2014 – przekonaj się, dlaczego powinniśmy go przekazać?

Rozliczenie PITu to powinność każdego podatnika. Trzeba to zrobić w każdym roku, w terminach wyznaczonych przez Urząd Skarbowy, w przeciwnym wypadku mogą grozić nam surowe kary. Rozliczanie pit może się wiązać także z przyjemną chwilą, która odnosi się do sposobności przekazania 1 procenta swojego podatku. Jak się to odbywa i dlaczego warto jest to robić?