Home
Wielu zdaje sobie sprawę, że telebim okazuje się niezastąpiony

Nie ma znaczenia czy chcemy pokazywać reklamy, pokazywać urywki jakiegoś filmiku czy pokazywać wyniki na istotnych turniejach sportowych. Zawsze chcemy, aby obraz okazał się wyraźny, widziany z odległości, a spoglądanie na niego nie powinno przemęczać naszych oczu. Przez to zazwyczaj w takich sytuacjach będzie stosowany telebim, który bez żadnego problemu wypełnia właśnie te punkty.

Jeśli będziemy z niego używali, prędko się przekonamy, że nasz wzrok, nierzadko nawet nieplanowanie sunie w jego kierunku - reklama na telebimie.
ekrany oparte na technologii LED
Autor: Brisbane City Council
Źródło: http://www.flickr.com
Taki ekran pozwala nam na wyświetlanie wszystkiego w barwach, więc mamy szansę stać się pewni, że wszystko będzie pięknie się przedstawiało oraz jeszcze będziemy mogli dostrzec każdy drobiazg.

Wyniki możemy szybko zmieniać

Wyświetlając wyniki zawodów sportowych na takim telebimie, możemy mieć pewność, że bez kłopotu będziemy mogli je przemieniać, nawet jeśli gra będzie się toczyła w błyskawicznym tempie. Poza tym będą one odpowiednio dostrzegane z każdego miejsca, a zatem każdy będzie mógł na bieżąco śledzić stan punktów, nawet jeśli na moment zabierze wzrok od tego, co ma miejsce się na stadionie.

Na takim ekranie mamy szansę jeszcze zamieścić sporo szczegółów, takich jak czas pozostały do końca zmagań, dane o tym, kto gra, zatem nie może nas dziwić, że obecnie znajdują się one właściwie na każdym stadionie, a ludzie którzy nimi zarządzają, nie wyobrażają sobie, żeby dało się wrócić do wcześniejszych tablic z wynikami, które były mało czytelne.Najmniejsze warunki nie okazują się im straszne

Nie ma znaczenia w jakich warunkach powinny funkcjonować takie telebimy, zawsze będą one działały bez najmniejszego kłopotu, a to dlatego, że są bardzo trwałe (więcej). Co więcej obraz jest wyraźnie widoczny nawet w nocy, więc w przyciemnionym stadionie również nie będziemy posiadali trudów z jego rozszyfrowaniem. Jeśli szukamy czegoś, co ma szansę się pochwalić wręcz wysoką jakością, to są to właśnie tego typu telebimy.