Home
Wiele osób nie umie rozstać się ze swoim samochodem, dlatego inwestują w niego następne pieniądze, mimo że to niejednokrotnie nie ma już żadnego sensu. Dużo lepszym wyjściem jest złomowanie pojazdów. Warszawa to jedno z miast, w którym można wykonać to w sposób legalny. W jaki sposób w związku z powyższym trzeba to zrobić?

Przede wszystkim istotne jest przestrzeganie określonych przepisów, ponieważ inaczej mogą czekać nas duże kary finansowe. Powinno się zatem znaleźć stację, która trudni się tym profesjonalnie. Stacje te mają właściwe narzędzia oraz zezwolenia, dzięki którym mogą bezpiecznie eliminować nawet szkodliwe dla zdrowia substancje. W jaki sposób sprawdzić, która ze stacji funkcjonuje zgodnie z prawem? Kontynuuj czytanie https://dokasacji.pl/artykul/mazowieckieNajprościej jest dowiedzieć się tego na serwisie internetowym Urzędu Marszałkowskiego, który udostępnia listę stacji trudniących się złomowanie. Poza tym stacja, w której przeprowadzamy złomowanie, powinna wystawić nam stosowne zaświadczenie, iż demontaż został zrobiony, a razem z nim anulowano dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i tablice rejestracyjne.
samochód marki BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
tej racji przygotowując auto do oddania do stacji demontażu, musimy pamiętać o przygotowaniu oraz wzięciu ze sobą wszelkich niezbędnych dokumentów. Dokument powinien być wydany w trzech kopiach, a właściciel musi jeszcze wyrejestrować pojazd w ciągu 30 dni. Bez tego można ściągnąć na siebie nie lada problemy. Dlaczego? Zwłaszcza z tego powodu, iż możemy być m.in. ukarani za brak ubezpieczenia, chociaż samochodu już od dawna nie posiadamy. Nie jest to mile widziana sytuacja dla żadnego właściciela, gdyż nikt nie lubi niepotrzebnie marnować pieniędzy, więc nie doprowadzajmy do takiej sytuacji.
Więcej na https://dokasacji.pl/artykul/malopolskie


Jeśli wobec tego interesuje cię złomowanie pojazdów, Kraków i każde miasto w Polsce gwarantuje ci przeprowadzenie tego zadania w sposób legalny i profesjonalny. By wyszukać najbliższy punkt zajmujący się tego rodzaju działalnością, należy sprawdzić wymieniony już portal internetowy Urzędu Marszałkowskiego. Pamiętaj, iż grożą naprawdę wysokie kary finansowe za nielegalne złomowanie pojazdów. Gniezno, Lublin, Poznań – wszędzie odnajdziesz odpowiednią stację, wystarczy tylko wszystko dobrze sprawdzić, a nie będzie się miało żadnych problemów.

https://www.dokasacji.pl/