Home
Czy orientujesz się, co jest głównym składnikiem ciała człowieka? To woda - płyn, bez jakiego nie przeżyliśmy dłużej aniżeli parę dni. O ile bez pożywienia możemy przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę do tygodnia. Jest nam niezbędna do życia, a co dzień musimy wypijać ok. 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy bądź pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, w takich wypadkach ta ilość może powiększyć się do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.


butelka na wodę
Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com
Choć na rynku jest wiele butelek, z których możemy skorzystać, to na wyjątkową uwagę zasługuje jedna z nich. Jest to butelka z filtrem węglowym, która przyczyni się do tego, iż wreszcie nie będziesz musiał wnosić do domu 5-litrowych baniaków czy też następnych butelek i buteleczek. Czym się odznacza? To nade wszystko butelka wielokrotnego użytku, dlatego będziemy mogli z niej korzystać przez długi czas, wystarczy oczywiście systematycznie zmieniać filtr węglowy, który jest jej najważniejszym elementem. http://aqua-life.net.pl/content/7-o-nas

Dzięki filtrowi możemy nalać do butelki wodę prosto z kranu, nie obawiając się o zanieczyszczenia, które dostają się razem z nią. Filtr eliminuje wszystko co niekorzystne, tym samym zatrzymując cenne dla organizmu pierwiastki i minerały. Nie trzeba czekać na filtrowanie wody, gdyż zachodzi to automatycznie razem z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest również niezwykle stylowa, toteż możemy zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów gdy nadejdzie czas ich wymiany – a wystarcza na około trzysta napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.
butelka
Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com
Warto też zainwestować w dzbanek z filtrem, by cieszyć się czystą wodą również w domu. Autor: http://aqua-life.net.pl/


Nasz organizm w ponad połowie swojej objętości składa się z wody, dlatego powinniśmy uzupełniać jej braki. Nie warto zastępować jej napojami czy zbyt słodkimi sokami, gdyż sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie efektywnie eliminuje z naszego organizmu niepożądane toksyny i zwalcza wiele dolegliwości, a szczególnie tych dotyczących żołądka, w tym zaparć czy też wzdęć. Dlatego szybko kupmy zaprezentowaną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się niezrównanym smakiem wody i zatroszczymy się o swoje zdrowie.