Home
Szukając dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, warto zaznajomić się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada multum zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest naprawdę bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się guzik pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.
dron
Źródło: pixabay
Dzięki temu dron (zobacz na serwisie: Fly Away Plus) z kamerą zdoła robić nawet skomplikowane i złożone loty samoczynne przy rozmaitych trybach pracy. Mało tego model ten posiada również funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może wykonywać pracę do 25 minut, dużą zaletą jest to, iż system nieustannie monitoruje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy trzeba sprowadzić drona na ziemię i bezpiecznie wylądować. To również rozległe ułatwienie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje również niemało różnych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie praktyczne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze możemy zdobyć satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na jakim stopniu znajdują się nasze zdolności.

dron z kamerą
Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Ten nowoczesny dron z kamerą z pewnością zezwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza. Jego nowatorskie funkcje i wielkie zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i zdobycie jak najlepszych wyników. Bezspornie nie odnajdziemy na rynku lepszego drona z kamerą niż 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Należałoby zaznajomić się z tym nowoczesnym urządzeniem i dowiedzieć się, jakie jeszcze ułatwienia oraz praktyczne funkcje oferuje. Bezspornie dron 3DR SOLO definitywnie spełni nasze oczekiwania.